Przejdź do głównej zawartości

Szukaj ofert pracy

Szukaj ofert pracy

Różnorodność To Źródło Innowacji

Różnorodność i integracja w firmie wspierają innowacje oraz kreatywność i są kluczowe dla sukcesu Aptiv

Status quo? Nie jesteśmy zainteresowani. W Aptiv doceniamy różnorodność naszego zespołu, ponieważ zetknięcie się unikalnych perspektyw pozwala nam przekraczać granice, stawiać czoła wyzwaniom oraz kształtować przyszłość. Zachęcamy pracowników do odważnego myślenia, wyrażania swojego punktu widzenia i wprowadzania innowacji. Dlaczego? Bo wierzymy, że różnorodność jest kluczem do kreatywności i to ona umożliwia nam zmianę tego, jak wyglądać będzie nasze jutro. Zatrudniamy dziś ponad 190 000 pracowników w 46 krajach, co pozwala nam na co dzień kształtować otwartość w naszych zespołach.

Dołącz do nas i razem zmieńmy przyszłość motoryzacji.

Globalnie wśród naszych pracowników 47% stanowią kobiety, a 53% stanowią mężczyźni

Zapewniamy stypendia dla kobiet i osób z różnych mniejszości na uczelniach technicznych.

Docieramy do nich poprzez sieć kontaktów na kampusach wybranych uniwersytetów.

Razem zmieniamy otaczający świat.

W Aptiv zależy nam na pozyskiwaniu i rozwijaniu najlepszych kobiecych talentów. To tylko jeden ze sposobów, jaki pozwala nam zwiększać różnorodność w naszej organizacji.

Hear from our employees!

„Każdego dnia przybywamy do Aptiv z różnych kultur i środowisk, jednak niezależnie od tego w naszej pracy najważniejsza jest współpraca. Jesteśmy zjednoczeni na całym świecie w naszej misji, którą jest dostarczanie bardziej bezpiecznych, ekologicznych i lepiej skomunikowanych systemów, które ukształtują przyszłość mobilności. Dziś różnorodność wykracza poza płeć czy pochodzenie etniczne. Idea różnorodności polega na równym traktowaniu naszych współpracowników i pozostaniu otwartym na ich pomysły”.

Sakina Zoubir, Vice President, Talent Acquisition

Więcej różnorodności,
więcej innowacji

Wspieramy nasze koleżanki oraz liderki ponieważ wiemy, że do kształtowania przyszłości i zmiany jutra potrzebne jest zróżnicowane przywództwo.

  • Osoby na tych samych stanowiskach otrzymują równe wynagrodzenie
  • Połowa naszej kadry to kobiety (49%) z których 22% zajmuje stanowiska kierownicze a 19% stanowiska inżynieryjne.
  • Aptiv regularnie organizuje wydarzenia Women in Tech koncentrujące się na zwiększaniu różnorodności i wspieraniu rozwoju zawodowego kobiet w firmie.
  • Pomagamy młodym dziewczynom i kobietom w rozwijaniu ich umiejętności w zakresie STEM

Powiadomienia o ofertach pracy

Poznaj nowe możliwości

Zarejestruj się i pozostańmy w kontakcie, dzięki czemu będziesz otrzymywać oferty pracy zgodne z Twoimi umiejętnościami.

*oznacza pole wymagane

Wybierz interesujące Cię rzeczy.Wybierz kategorię stanowiska i/lub lokalizację, a następnie kliknij „Dodaj” przy każdym zapisanym wyszukiwaniu. Na końcu kliknij „Zarejestruj się”, aby utworzyć powiadomienie o ofertach pracy.

Zgoda na powiadomienia o ofertach pracyTen formularz ma na celu zgromadzić Twoje dane kontaktowe, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie. Zapoznaj się z oświadczeniem o ochronie danych osobowych, aby dowiedzieć się, w jaki sposób chronimy przesłane dane i nimi zarządzamy.

Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy