Przejdź do głównej zawartości

Szukaj ofert pracy

Szukaj ofert pracy

Praca w Aptiv

Nigdzie indziej nie spotkasz wyzwań podobnych do pracy w Aptiv! Dołącz do nas i wspólnie z zespołem przesuwaj granice wyobraźni i umiejętności, by odkrywać nowe możliwości.

W Aptiv odbędziesz niesamowitą podróż i zbudujesz lepszą przyszłość mobilności. Dołącz do nas i bądź częścią kolejnej technologicznej ewolucji w branży motoryzacji. Pomóż nam na nowo tworzyć zasady i dążyć do bezpieczniejszego, bardziej ekologicznego i lepiej skomunikowanego świata.

Dołącz do nas i razem zmieńmy przyszłość mobilności!

Zobacz, dlaczego nasz zespół uwielbia pracować dla Aptiv

Nasze wartości,
nasza kultura

W Aptiv razem osiągamy nasze cele. Uczymy się od siebie nawzajem i sobie pomagamy. Tutaj każdy ma autonomię i elastyczność w dzieleniu się pomysłami i rozwiązaniami. W ten sposób nasze wartości kształtują naszą kulturę, dzięki czemu nigdy nie rezygnujemy z nowych wyzwań.

Graj, by wygrać
Działamy sprawnie
Jesteśmy jednym zespołem
Z pasją dążymy do celu
Traktujemy Aptiv jak własny biznes
Działamy z szacunkiem
Zawsze działamy zgodnie z naszymi wartościami

Doceniamy społeczność innowatorów

Każdego roku doceniamy swoich najlepszych innowatorów, dołączając ich do firmowej Galerii Sław. Dzięki innowacyjności liderów, nasi inżynierowie nie tylko tworzą bardziej bezpieczny, ekologiczny i lepiej skomunikowany świat, ale przede wszystkim zmieniają przyszłość motoryzacji.

Zobacz naszą
różnorodność

Sprostanie niesamowitym wyzwaniom wymaga silnego, różnorodnego zespołu złożonego z niezwykłych, wyjątkowych ludzi.

Dowiedz się więcej

Zobacz co mówią
nasi pracownicy

„Jedną rzeczą, którą zawsze powtarzam innym, jest to, że każdego dnia wiem, jaki moja praca na wpływ na nasz biznes. Grupa Connected Services jest na tyle mała, że bez względu na to, czym się tutaj zajmujesz, stanowisz część czegoś większego. Pracujesz nad najnowszymi technologiami. To bardzo ekscytujące. Czasami bywa też stresujące, ale to pozytywny rodzaj stresu. Sprawia, że Twoje życie jest ekscytujące i czujesz, że faktycznie wywierasz wpływ nie tylko na firmę, lecz także na cały świat”.

Laurie, Menedżer Produktu

„Lubię pracować z ludźmi, którzy zachęcają do rozwoju zawodowego i są dumni z jakości naszej pracy. Kiedy nasi klienci są zadowoleni, jestem dumny, że pomogłem w spełnieniu ich oczekiwań”.

ANDREA, LIDER ZMIAN, AS & UX

Water consumption (kL/employee) is down 38%. It was 19.02 in 2011. It was 11.76 in 2019.

CO2 emissions (kgCO2/employee) is down 41%. It was 3.78 in 2011. It was 2.23 in 2019.

Waste Disposal (kg/employee) is down 32%. It was 108 in 2011. It was 73.8 in 2019.

Zobacz, gdzie możesz zmieniać przyszłość motoryzacji

Mamy oferty pracy w tych lokalizacjach

Powiadomienia o ofertach pracy

Poznaj nowe możliwości

Zarejestruj się i pozostańmy w kontakcie, dzięki czemu będziesz otrzymywać oferty pracy zgodne z Twoimi umiejętnościami.

*oznacza pole wymagane

Wybierz interesujące Cię rzeczy.Wybierz kategorię stanowiska i/lub lokalizację, a następnie kliknij „Dodaj” przy każdym zapisanym wyszukiwaniu. Na końcu kliknij „Zarejestruj się”, aby utworzyć powiadomienie o ofertach pracy.

Zgoda na powiadomienia o ofertach pracyTen formularz ma na celu zgromadzić Twoje dane kontaktowe, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie. Zapoznaj się z oświadczeniem o ochronie danych osobowych, aby dowiedzieć się, w jaki sposób chronimy przesłane dane i nimi zarządzamy.

Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy