Przejdź do głównej zawartości Przejdź do wyników wyszukiwania Przejdź do filtrów wyszukiwania

Szukaj ofert pracy

Szukaj ofert pracy

Ostrzeżenie przed fałszywymi ofertami pracy

W ostatnim czasie nasiliła się liczba fałszywych ofert pracy w Aptiv od osób podających się za naszych pracowników. Jeśli masz wrażenie, że otrzymywane wiadomości są podejrzane i chcesz je potwierdzić, wyślij nam wiadomość za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Jak rozpoznać fałszywą ofertę pracy:

  • Pojawia się prośba o przesłanie pieniędzy. Pamiętaj, że jako firma nigdy nie poprosimy Cię o sfinansowanie jakichkolwiek etapów rekrutacji.
  • Pojawia się prośba o podanie danych karty kredytowej lub konta bankowego. Nigdy nie podawaj tych informacji, chyba że znasz firmę i zgadzasz się zapłacić lub otrzymać pieniądze w zamian za coś.
  • Osoba kontaktująca się z Tobą używa podejrzanych metod komunikacji. Uważaj na:
    • adresy e-mail, które nie są zgodne z nazwami firm;
    • prośby o rozmowę kwalifikacyjną za pośrednictwem czatów online (za pomocą platform, takich jak Google Hangout, Facetime, Facebook Messenger itp.);
    • numery telefonów z numerami kierunkowymi niezwiązanymi z lokalizacją Aptiv.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak chronić się przed fałszywymi ofertami pracy, zapoznaj się z tym artykułem Federalnej Komisji Handlu.

Pracodawca równych szans

Aptiv to pracodawca oferujący równe szanse w zatrudnieniu. Wszyscy wykwalifikowani kandydaci otrzymają możliwość zatrudnienia bez względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe, płeć, tożsamość płciową, orientację seksualną, niepełnosprawność, chroniony status weterana lub inne cechy chronione przez prawo.

Poproś o pomoc, jeżeli masz specjalne potrzeby

Powiadomienia o ofertach pracy

Poznaj nowe możliwości

Zarejestruj się i pozostańmy w kontakcie, dzięki czemu będziesz otrzymywać oferty pracy zgodne z Twoimi umiejętnościami.

*oznacza pole wymagane

Wybierz interesujące Cię rzeczy.Wybierz kategorię stanowiska i/lub lokalizację, a następnie kliknij „Dodaj” przy każdym zapisanym wyszukiwaniu. Na końcu kliknij „Zarejestruj się”, aby utworzyć powiadomienie o ofertach pracy.

Zgoda na powiadomienia o ofertach pracyTen formularz ma na celu zgromadzić Twoje dane kontaktowe, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie. Zapoznaj się z oświadczeniem o ochronie danych osobowych, aby dowiedzieć się, w jaki sposób chronimy przesłane dane i nimi zarządzamy.

Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy